Service Engineer Propulsion Systems (2x, Dutch required)
Functie in een notendop: installeren van nieuwe voortstuwingssystemen binnen de jachtbouw en verlenen van service aan bestaande systemen.
Geïnteresseerd? Lees dan verder!
Function
Na een gedegen inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag. Geen week is hetzelfde. De ene week bereid je de installatie voor van een voortstuwingssysteem voor een jacht in Nederland. De volgende week vlieg je naar Spanje om service en onderhoud te verrichten aan een bestaand systeem. Je spreekt rechtstreeks met de scheepseigenaar en gaat vervolgens aan de slag, alleen of samen met een collega.
In de functie van Service Engineer ben je voor veel klanten hét gezicht van de onderneming. Dit besef je ten volste en je doet dan ook je uiterste best om de klant optimaal te bedienen. Je werkt secuur en doet er alles aan om de klant de volgende keer weer voor jouw onderneming te laten kiezen.
Specifieke taken in deze rol:
- Voorbereiden van je werkzaamheden voor zowel nieuwbouwprojecten als projecten voor service en onderhoud.
- Installeren van voortstuwingssystemen, veelal op scheepswerven in Nederland.
- Verrichten van service en onderhoud op klantlocatie, veelal in de Middenlandse Zee regio.
- Onderhouden van contact met de projectleider over de voortgang van het project.
- Uitvoeren van alle bijbehorende administratieve werkzaamheden.
Requirements
Je bent een geschikte kandidaat wanneer je jezelf herkent in het volgende:
- Je hebt een relevante technische opleiding afgerond.
- Het spreekt je aan dat de functie een combinatie is van werken op kantoor en reizen voor het werk.
- Je hebt een goed ontwikkeld technisch inzicht.
- Je communiceert makkelijk en professioneel in het Nederlands en Engels.
- Je denkt in oplossingen; kan niet bestaat niet.
Company
Je komt te werken bij een ontwerper, bouwer en verkoper van propulsion systems (voortstuwingssystemen) voor de scheepsbouw, met een specialisatie binnen de jachtbouw. Naast nieuwbouw, biedt het bedrijf ook service en onderhoud voor bestaande voortstuwingssystemen. Hiervoor reizen Service Engineers de hele wereld over. Het bedrijf heeft momenteel 2 Service Engineers en wegens groei is er plek voor nog 2 Service Engineers.
Het bedrijf staat bekend om de hoge kwaliteit van de voortstuwingssystemen, de klantgerichte houding en de pragmatische aanpak.
De onderneming telt 10 medewerker die nauw samenwerken. Omdat het een kleine organisatie betreft met korte communicatielijnen, heb je de kans om over de grenzen van je eigen functie heen te kijken. De voertaal binnen het bedrijf is hoofdzakelijk Nederlands en de cultuur is informeel.
Naast de vestiging in Nederland (in de regio Drechtsteden) is er een servicekantoor in het Middenlandse Zee gebied.
Offer
- Salaris tussen de €3000 en €5000 bruto per maand
- Extra vergoedingen voor werken op locatie
- Veel vakantiedagen (minimaal 35)
- Opleidingsbudget
- Pensioenregeling
More information
Geïnteresseerd? Dan kun je op de volgende manieren solliciteren. Aan jou de keus!
- Solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton
- Neem contact op met Hendrik de Widt op +31 (0)6 – 2239 6497
- Mail naar hendrik@upeople.nl.
Niet onbelangrijk: ik behandel je gegevens vertrouwelijk!